Hizmetler

Vana Test
Hizmetleri

“Performans Arttıran Vana Bakım Hizmetleri”

Vanalarınızın sağlıklı kalmasını istiyorsanız mutlaka düzenli olarak test ettirmeniz tavsiye edilir. Delta Vana’ya bakım ve onarım için gelen tüm vanalar hem bakımdan önce hem sonra her türlü testten geçirilip belgelendirilerek teslim edilir. 

• Ventil marka test ünitesi ile hidrostatik, sızdırmazlık ve fonksiyon testlerinin uluslararası standartlara uygun olarak yapılması garantisi ve sertifikalandırma (API 598, ANSI FCI 70-2, API 6D, ISO 5208).
• 24 inç (DN 600) çapa kadar 400 bar sıvı, 200 bar hava ile test yapabilme özelliği ile her türlü manuel, shutoff ve kontrol vanası test edebilme imkânı.
• Yeni ve revizyon görmüş vanaların performans düzeylerini anlama ve belgelendirme özelliği.
• Geçmişe yönelik kayıt oluşturup, hafızasında saklayarak sonraki bakım işlemleri için kolaylık ve öngörü sağlayan sistem.

TEST ÜNİTESİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Tipi: HC 100 Vana Test Ünitesi
Fonksiyonları: Shutoff vanalarının FCI 70-2. Standardına gövde ve sızdırmazlık testleri, kontrol vanalarının sızdırmazlık testleri, Aktuatör test ve kontrol sistemi
Test edilebilen ürün boyutları: 1 – 24” / DN25 – 600 mm
Hidrolik klemp tipi: Hidrolik (100 ton).
Hava test sistemi: 0 – 200 bar
Sıvı test sistemi: 0 – 400 bar
Ek özellikler: Bilgisayar kayıt sistemi, basınç sensörü, lazerli kabarcık sayıcı, dijital akışmetre
Emniyet Özellikleri: Güvenlik ekranı, düşük basınç uyarı ışığı, emniyet ekranı, düşük basınç uyarısı, hızlı dolum vakum sistemi